Teknoloji

Apple’ın düşük fiyatlı yeni iPhone’u OLED ekranla gelecek!

Hits: 35

Apple, önümüzdeki Eylül ayında üç yeni iPhone modeli tanıtacak. Saygın bir analiste göre bu modeller içerisinde yer alan düşük fiyatlı iPhone’da LCD ekran kullanılacak. Ancak, bir Twitter kullanıcısı tarafından gelen paylaşım, OLED ekran olacağı yönünde.

Apple’ın, önümüzdeki Eylül ayında yeni bir iPhone X ve iPhone X Plus modeli tanıtacağı düşünülüyor. Bu iki modele ek olarak şirketin 6.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip yeni bir telefon daha duyurması bekleniyor. Diğer modellerin ekran tasarımı üzerine gelen sızıntılar ise yeni iPhone X’in 5.8 inç büyüklüğünde olacağını, iPhone X Plus’ın ise 6.5 inç büyüklüğünde olacağını söylüyor. Ayrıca, her iki modelde de OLED ekran teknolojisi kullanılacak. 

Diğer 6.1 inç’lik modelin ise düşük fiyatlı bir telefon olarak tanıtılacağı düşünülüyor. Bu modelin ekranı hakkında KGI Securities’in başarılı analisti Ming-Chi Kuo tarafından gelen raporlar ise LCD panellerin kullanılacağı üzerineydi. Ancak, Mr White adındaki Twitter kullanıcısı, yaptığı paylaşımda 6.1 inç’lik modelin OLED ekran üzerine kurulacağını söyledi. Bununla birlikte Mr White bir de, telefonun üretildiği anı gösteren bir görsel de paylaştı. Ancak, Apple tarafından bu üç modelle alakalı bir açıklama yapılmış değil. 

Etiketler
Fazlasını Gör

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »
Kapat